Dziś (02.11.2021) klasy czwarte odbyły pierwszy dzień praktyk w słonecznej Sewilli, pracodawca nie marnował czasu i odrazu przydzielił nam zadanie, mianowicie wykonaliśmy swoje pierwsze schematy instalacji cieplej wody użytkowej (CWU). Następnie po skończonych praktykach udaliśmy się wspólnie na spacer po centrym Sewilli a mianowicie po jednej z najstarszych i najpiękniejszych dzielnic miasta - Trianie. W którym zwiedziliśmy kilka urokliwych miejsc.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz